Türkçe
  Yeni Üye Kayıt    Şifremi Unuttum ?
< >

Kategoriler

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi

-----------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------

Özgür Radyo Ankara 108 0

Kategorisi

:Basın & Yayın & Reklam

Bölgesi

:Çankaya

Telefon

:0312 435 26 46

Web

:www.radyoozgur.com.tr
:info@radyoozgur.com.tr

Adres

:Mithat Paşa Cad. No: 54/22 Kızılay Çankaya / Ankara

 Radyo Özgür sevgi ve dostluk duygularını güçlendirmek, özgür düşünce ortamını geliştirmek, toplumumuzun bütün renk ve güzelliklerini tanıtmak, geçmiş ile gelecek arasında köprüler kurulmasına katkıda bulunmak anlayışıyla 2000 senesinde Dr Yusuf Bal ve Dr Muharrem Köse öncülüğünde yayın hayatına girmiştir.
 

 Dünyadan haberler, ulusal haberler , bölge haberleri, haber-yorum programları, kültür- sanat etkinliklerinin duyuruları ve haberleri, tartışma programları ve Türkü ağırlıklı müzik programları Radyo Özgür de ana proğram çatısını oluşturmaktadır.


 Radyo Özgür’de Türkülerin ayrı bir yeri vardır. Geleneksel halk müziği ve halk müziğinde çağdaş yorumlar müzik proğramlarımızda önemli bir ağırlığa sahiptir.


 Ulusal markaların yanında. Radyo Özgür Bölgenin ekonomik yaşamına katkı sağlamak amacıyla bölgesel ölçekte üretim ve satış yapan hizmet yürüten işletmelerin tüketiciye ulaşmasında verimli bir araç olmaktadır. Radyo Özgür Ankara ve çevresine FM bandı 108.0 frekansından, İnternet üzerinden (www.radyoozgur.com.tr) dinlenmektedir. 
 

 Bir yandan programlarını zenginleştiren , yayın alanını genişleten radyomuz, dinleyicileri ile yakın bir bağ oluşturmayı ve yeni dinleyici kitleleri ile buluşarak sürekli büyümeyi hedefleyen bir yayın kuruluşudur.


 Türkülerin yeniden ve sürekli yankılanarak yaygınlaşması Radyo Özgür’ün en önemli kıvancı olmaktadır.


www.radyoozgur.com.tr yüksek ses kalitesi ile 24 saat kesintisiz canlı yayın...

Mesajlar

Ad Soyad : Mesaj :
E-posta :  
Onay kodu :  
23/06/2018 Gün Ortalama:1501  Bugün 789 Ziyaret var  Sitede 8 kişi var  IP:54.80.198.173