Türkçe
  Yeni Üye Kayıt    Şifremi Unuttum ?
< >

Kategoriler

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi

-----------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------

Radyo Vizyon 93 0

Kategorisi

:Basın & Yayın & Reklam

Bölgesi

:Çankaya

Telefon

:0312 285 93 93/0312 285 90 80

Fax

:0312 285 67 89

Web

:www.radyovizyon.com.tr
:radyo@radyovizyon.com.tr

Adres

:ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar/Ankara

 93 Radyovizyon, 1993 yılında Ankara’da kuruldu. 16 yıllık yayın hayatı boyunca tarzını koruyan Radyovizyon, müziğe, sanata, kültüre duyarlı yaklaşımı ve desteğiyle yayınını sürdürüyor. Djleri, radyo programcıları, teknik personeli, haber merkezi ve idari bölümüyle birlikte şu an 93 Radyovizyon bünyesinde 25 kişilik bir ekip bulunmaktadır.

 Kuruluş amaçlarından belki de en önemlisini gerçekleştirip “Kentin Sesi” olan  Radyovizyon’un yayın formatı Güncel Hit Radyosu (Contemporary Hit Radio) dur. Bir başka deyişle, gün boyunca günümüzün ve aynı zamanda geçmişin hit olmuş en iyi şarkılarını 93 Radyovizyon’da ard arda dinleyebilirsiniz. Radyovizyon yayın listeleri Amerika ve Avrupa müzik endüstrisi yakından takip edilerek oluşturulur. Ayrıca yıllara meydan okuyan unutulmaz klasikler de yayın akışında önemli bir yer tutmaktadır. Radyovizyon güncel müziğin yanı sıra özel kuşak programlarıyla da  rock, jazz, elektronik, dans, ve  dünya müziğini sevenleriyle buluşturur.

 Radyoculuğun dinamik yapısı ele alındığında 93 Radyovizyon’un hedef kitlesi tabi ki gençlerdir. Ancak, genç kavramını sadece yaşla tanımlamayan  Radyovizyon “genç düşünüp genç yaşayanlar” için yayın yapmaya odaklanmış  ve bugün farklı yaş gruplarından oluşan çok sadık bir dinleyici potansiyeline ulaşmıştır.

 Haberi  radyoculuğun ayrılmaz bir parçası olarak gören 93 Radyovizyon, bu konuda çok ciddi bir ekiple çalışmakta ve olayları sıcağı sıcağına ve tarafsız aktararak zaman zaman hızına yetişmekte zorlandığımız hayatı dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

 Teknoloji yatırımlarına kuruluşundan beri planlı olarak devam eden, 93 Radyovizyon görsel mesaj sistemi (RDS) ve otomasyon yayın sistemiyle altyapısını daha da güçlendirmiştir. 93 Radyovizyon, bugün 3 kilowat gücünde vericisiyle, Ankara merkez olmak üzere 80 kilometre yarıçapında bir alana ve www.radyovizyon.com.tradresinden tüm dünyaya 24 saat kesintisiz olarak yayınını ulaştırmaktadır.

Mesajlar

Ad Soyad : Mesaj :
E-posta :  
Onay kodu :  
Duplicate entry '1529777954' for key 'PRIMARY'